praca holandia
pracuj jako order picker stawka kraj holandia miasto waalwijk zastanawialiście się co robić w holandii po pracy lub gdy mamy dzień wolny
kamagra 100mg
World wide shipping cheap and no prescription. erectile dysfunction.
leki4u.com

Wśród wrogów

„Wśród wrogów” to thriller, który może stać się nie lada gratką dla wszystkich miłośników doskonałych kryminałów. Porywający i mroczny, trzyma w napięciu do ostatnich stron i wciąga, intrygując i zmuszając do ciągłej stuprocentowej koncentracji.

Okładka książki "Wśród wrogów"

Okładka książki „Wśród wrogów”

Akcja zaczyna się w momencie, kiedy uzależniony od narkotyków Kessel, policjant, w czasie pościgu potrąca samochodem młodego arabskiego imigranta. Towarzyszy mu zaniepokojony partner, Diller, usiłujący uratować go z tarapatów. Niestety, zamiast załagodzić sytuację, sam także wplątuje się w kłopoty. Efektem sytuacji jest wewnętrzne śledztwo w Policji, mające na celu wyjaśnienie całej sytuacji. Policjantom grozi nawet utrata prawa do wykonywania zawodu, a sprawę komplikuje fakt, że potrącony chłopak zapada w śpiączkę.

W tym samym czasie w Monachium toczy się międzynarodowa konferencja dotycząca polityki bezpieczeństwa. Policja otrzymuje przeciek, że na jednego z jej uczestników planowany jest zamach. Diller kroki mające na celu zapobiegnięcie temu wydarzeniu.

Czy mu się uda? Co z potrąconym Arabem i karierą policyjną Dillera? Kim są tytułowi wrogowie? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie na kartach powieści. Zachęcamy do lektury!

Dodatkowe informacje o książce „Wśród wrogów”

  • Autor: Georg M. Oswald
  • Wydawnictwo: Czarna Owca
  • Oprawa: twarda
  • Ilość stron: 258
  • Rok wydania: 2013
  • ISBN: 978-83-7554-598-2

1

Tags:

Post a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top