praca holandia
pracuj jako order picker stawka kraj holandia miasto waalwijk zastanawialiście się co robić w holandii po pracy lub gdy mamy dzień wolny
księgarni
Najlepsze książki w najlepszej cenie. księgarnia język polski[edytuj].
prawolingo.pl

Wśród wrogów

„Wśród wrogów” to thriller, który może stać się nie lada gratką dla wszystkich miłośników doskonałych kryminałów. Porywający i mroczny, trzyma w napięciu do ostatnich stron i wciąga, intrygując i zmuszając do ciągłej stuprocentowej koncentracji.

Okładka książki "Wśród wrogów"

Okładka książki „Wśród wrogów”

Akcja zaczyna się w momencie, kiedy uzależniony od narkotyków Kessel, policjant, w czasie pościgu potrąca samochodem młodego arabskiego imigranta. Towarzyszy mu zaniepokojony partner, Diller, usiłujący uratować go z tarapatów. Niestety, zamiast załagodzić sytuację, sam także wplątuje się w kłopoty. Efektem sytuacji jest wewnętrzne śledztwo w Policji, mające na celu wyjaśnienie całej sytuacji. Policjantom grozi nawet utrata prawa do wykonywania zawodu, a sprawę komplikuje fakt, że potrącony chłopak zapada w śpiączkę.

W tym samym czasie w Monachium toczy się międzynarodowa konferencja dotycząca polityki bezpieczeństwa. Policja otrzymuje przeciek, że na jednego z jej uczestników planowany jest zamach. Diller kroki mające na celu zapobiegnięcie temu wydarzeniu.

Czy mu się uda? Co z potrąconym Arabem i karierą policyjną Dillera? Kim są tytułowi wrogowie? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie na kartach powieści. Zachęcamy do lektury!

Dodatkowe informacje o książce „Wśród wrogów”

  • Autor: Georg M. Oswald
  • Wydawnictwo: Czarna Owca
  • Oprawa: twarda
  • Ilość stron: 258
  • Rok wydania: 2013
  • ISBN: 978-83-7554-598-2

1

Tags:

Post a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top