Na pokuszenie

„Na pokuszenie” to najnowsza pozycja wydawnictwa Czarna Owca, napisana przez PM Nowaka.

Miłośnicy przygód komisarza Zakrzeńskiego i prokuratora Wilka, znanych z powieści „Ani jednej rzeczy”, na pewno nie będą zawiedzeni!

Okładka książki "Na pokuszenie"

Okładka książki „Na pokuszenie”

Treść książki „Na pokuszenie”

Rzecz zaczyna się na posiedzeniu zarządu małej spółki deweloperskiej – OKZ Development. Z okazji podpisania umowy kredytowej z bankiem wznoszony zostaje toast… którego skutki okazują się śmiertelne.

Po wypiciu niewielkiego łyka szampana umiera bowiem dyrektor finansowy spółki, będący równocześnie synem jednego z jej założycieli. Wszystko wskazuje na otrucie – podejrzewa to brat denata, również członek zarządu. Jednak wezwany na miejsce komisarz Zakrzeński podchodzi do takiej oceny sytuacji bardzo sceptycznie. Wielkie jest jego zdziwienie, kiedy okazuje się, że w kieliszku zmarłego rzeczywiście znajdowała się trucizna – cyjanek.

Czas rozpocząć śledztwo, zwłaszcza, że pojawiają się kolejne ofiary – kilka dni po pierwszym morderstwie od ciosu w głowę ginie kolejny członek zarządu spółki. Nie ma więc czasu na to, aby zwlekać. Zakrzeński i prokurator Wilk wysuwają różne hipotezy, jednak żadna nie wydaje się być na tyle przekonująca, aby uznać ją za właściwą.

Akcja utworu toczy się powoli, a szczegóły śledztwa rozpatrywane są dogłębnie. Jeżeli więc lubicie tak pisane kryminały – już dzisiaj sięgnijcie po „Na pokuszenie”!

Dodatkowe informacje na temat książki „Na pokuszenie”

  • Autor: PM Nowak
  • Wydawnictwo: Czarna Owca
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2014
  • ISBN: 9788375548198

1

Tags:

Post a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top